ЦПУ обработка

Вие сте тука: Насловна -> производи -> ЦПУ Обработувам -> ЦПУ обработка
Ние сме ангажирани во бизнисот на производство, снабдување и извоз на сите видови на висок квалитет ЦПУ обработка. ние строго се држи до принципот everexisting на "висок квалитет брза испорака, и најконкурентна цена". Ние како и секогаш ќе бараат соработка и направи заедничка корист во билатералните бизнис и трговија со клиенти од целиот свет.
ЦПУ обработка - CNC Machining-1


модел: CNC Machining-1
ЦПУ обработка
Чуанг Ванг ЦПУ прецизен Обработувам обезбедува комплетно решение за сите прецизност обработка потреби. Ако вашиот машини и делови се челик, алуминиум, леано железо, бакар, месинг, бронза, титаниум, имаме искуство и знаат како да одам на работа, право на конкурентна цена.

Чуанг Ванг соработува со неколку индустриски лидери да се развие кориснички машини и делови за индустрии вклучувајќи шиење, текстил, пакување, земјоделството, хартија, и тепих.

Нашите 30 години на производство искуство и иновативни средина прави Чуанг Ванг совршен избор за да се создаде производи кои ги задоволуваат со нашите потребите на клиентите и да се зголеми нивната конкурентност на пазарот место.

Чуанг Ванг има широк спектар на компјутерски Нумерички Контролирани (ЦНЦ) машини, како и високо квалификувани и искусни обработка центар персонал. По дел се моделирани, овој прецизност опрема се користи за вршење блиска толеранција конечниот завршувањето операции на завршени делови. Ова може да вклучува: обликување, сечење, дупчење, мелење, итн Нашите можности ни овозможи да се произведуваат било големина на серијата од прототип на голем обем со лизгачки главата бар капацитет. Ние, исто така имаат можност да ЦПУ мелница / возврат заготовки.

Прашање Сега +Прашање Сега -
Ако вие и вашата ценета компанија намера да купите

ЦПУ обработка

, Ве молиме контактирајте не слободно. Ние ќе ви обезбедиме најдобра цена со добар квалитет. Ние сме посветени да се воспостави меѓусебна корист и заеднички успех соработка односи со компании од двете дома и во странство.
Italian, Italiano