Крпа машина за шиење

Вие сте тука: Насловна -> производи -> Облека машина за шиење -> Крпа машина за шиење
Како професионален производителот, снабдувачот и извозник со една фабрика во Taiwan, Нашите главни производи вклучуваат сите видови на Крпа машина за шиење производи. Ние се уште инсистираме на одржување на промовирање и менување на вештини за да добиете повеќе подобро одлични производи и нудат прилично услуга за нашите клиенти. Ве молиме слободно да контактирајте не.
Крпа машина за шиење - CW-457A-143N-L43P


модел: CW-457A-143N-L43P
Крпа машина за шиење
Collaretting Шел Pleating Зиг изгубена машина

Апликации:
● На collaretting школка pleating машина и уред се погодни за декоративни шевове на јака и ракави на плете носат жените итн
● Освен pleating шема, постојат кариозен опционални камери се достапни за замена, како што фестонирам, цик-цак, слепи бод ... како подолу:

Ова collaretting школка pleating цик цак машина се базира на променлив машина за шиење камери со посебни приврзаност кон создавање на collaretting школка модел. Лесно како менување на различни камери, ќе бидете во можност да се шие повеќе од 10 различни модели со оваа машина.4 Чекор 1 притискање

6 Чекор 1 притискање

Прашање Сега +Прашање Сега -
Одличен производ? Задоволството на клиентите со одлични услуги на клиентите, тоа е она што го даде, се очекува и да добијат, преку обезбедување на висок квалитет

Крпа машина за шиење

и партнери од целиот свет.
Italian, Italiano